logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz..??

1992 yılında Tül perde ve Döşemelik kumaş sektöründe faaliyetlerine başlayan Güneş Tekstil uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel ekibi ile ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.
Güneş Tekstil. her geçen yıl teknolojisini daha da iyileştirerek yakaladığı ivme ile kapasitesini arttırmış Bursa Kestel ve Yenişehir’deki işletmesini faaliyete geçirmiştir.
Günün modasına uygun ,geniş bir desen koleksiyonuna sahip olan HELIOS markalı ürünlerimiz ile Güneş Tekstil kısa bir sürede hem iç hem de dış piyasada tanınan ve aranan bir konuma gelmiştir.
İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek temel prensiplerimizdendir.
Güneş Tekstil yenilikçi yaklaşımları , doğru stratejileri, sürdürülebilir büyüme hedefleri ile çalışmalarına devam etmekte ve gelecekte de devam edecektir.
Şirketimiz Perde sektöründe günümüz teknolojisinde üretilebilecek her türlü dokuma, örme, brode taleplerinizi imal edebilecek kapasite ve teknolojiye sahiptir. Sitemizde bulunan örnek ürünlerimizi inceleyebilir, talepleriniz için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz..

Galeri

Vizyon

Uluslararası geçerliliği olan yenilikçi yönetim ve denetim sistemlerini kullanarak tüm dünyaya birinci kalite ürün tedarik etmek üretmek.

Misyon

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ve uygulama
  • Üstün kalitede üretim
  • Sürekli yeni desen tasarımı